Kolorów mi brak !!!
Il me manque des couleurs !!!
Ta smutna aura, która nie zmienia się w ciągu całego dnia, pozbawia mnie energii ... jak to możliwe żeby wczesnym rankiem, w południe i popołudniu panowała ta sama szarówka za oknami ? A jednak... dlatego szukam kolorów, gdziekolwiek, w czymkolwiek, byleby naładować akumulatory !

10 komentarzy:

 1. Och , moja droga wiem o czym mowisz!!! Dzis po wielu szarych dniach wyszlo cudne slonce i za mi skrzydel dodalo!!! Cierpliwosci!! Przyjdzie i do Ciebie!! Udanej niedzieli!! Ag

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie za oknem podobnie ponuro i szaro. Sama potrzebuję kolorów. Jeśli masz ochotę na trochę kolorów zajrzyj co dzisiaj zmajstrowałam u siebie. Właśnie pod wpływem chwili i z potrzeby zrobienia czegoś co doda energii mieszkaniu, a przede wszystkim mi i może oglądającym:)
  Pozdrawiam gorąco

  OdpowiedzUsuń
 3. W Wawie wyjrzało słonko i kawałek błękintego, cudnie czystego nieba! Mam nadzieję, że u Ciebie też się pojawi! Ja też szukam kolorów i też w hiacyntach... Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Potwierdzam, słoneczko przebija się przez chmurki. I dzięki temu zrobiło się tak jakoś lepiej:)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Potwierdzam. Po kolory zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie już kolejne hiacynciki się "wykluwają " uwielbiam je ;-)
  Ewuni głowa do góry, do wiosny już blisko i do światełka słonecznego ;-)
  Wpadnij do mnie na głosowanko ;-)
  Pozdrawiam Aga

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie już zakwitły...na piękny róż:) i zrobiło się wiosennie!

  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Patience, les couleurs arrivent! Ici, nous avons la douceur en ce moment, et les premières fleurs nous offrent leurs couleurs printanières! Je te souhaite une belle semaine! Bises.Marie-Pierre

  OdpowiedzUsuń
 9. Ewo, taki sam hiacynt stanął właśnie na naszym kuchennym parapecie, a ja czekam na jego pierwsze kolory. Na ciepło. Na wiosnę. Na niebo bezchmurne. Dwa ostatnie zdjęcia jak z innej epoki ;) Piękne. Zdradzisz, jak można uzyskać taki efekt?

  OdpowiedzUsuń
 10. aaa... kwiatki z Lidla, mam 3 sztuki :) czekam az zakwitną :)

  OdpowiedzUsuń