Na grzyby

Ja nie przepadam za wielogodzinnymi spacerami po lesie w poszukiwaniu grzybów... zawsze je omijam, zwykle ich nie widzę ale nie wyobrażam sobie wigilii bez zupy grzybowej. Na szczęście w moim domu są zwolennicy grzybobrania, oto co mój mąż napotkał na swej niezaplanowanej wizycie w lesie.

Pachnie prawda ?


11 komentarzy:

 1. piekne kozaczki i prawdziwek :) ja uwielbiam grzybobrania , w ostatni weekend tez popełniłam jedno z zadowalajacym rezultatem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam tak samo jak Ty, nie widzę grzybów. Ale mój tata czuł się w lesie doskonale i nie ominął żadnego grzyba:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj pachnie pachnie:). Ja natomiast bardzo lubię chodzić na grzyby. Mam nadzieję, że niedługo będę mieć okazję na dłuższy spacer po lesie.. wtedy zapach grzybów poczuję też u siebie w domu:).
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Też tak mam, nie potrafię zbierać grzybów, ale bardzo lubię jak są w mojej kuchni! Całe szczęście, że mam kochaną teściową, która grzybki daje!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wróciłam właśnie z mikrowakacji i na trasie widziałam mnóstwo grzybiarzy. Mieli pełne kosze grzybów. Gdy zatrzymaliśmy się w lesie, nie znalazłam ani jednego grzyba :-)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. I to jak pachnie! Ja lubie grzyby, ale w przeciwienstwie do Ciebie bardzo lubie chodzic po lesie i je zbierac:) Nie mam tu za wielu mozliwosci na grzybobranie, ale niedawno ucztowalismy dzieki kurkom upolowanym na targu! Mniam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Grzybki są super. Ja również nie lubię chodzić godzinami po lesie, a już na grzybach to się zupełnie nie znam

  OdpowiedzUsuń
 8. Grzybki są super. Ja również nie lubię chodzić godzinami po lesie, a już na grzybach to się zupełnie nie znam

  OdpowiedzUsuń
 9. Pachnie, pachnie - ja lubie zapach świeżo zerwanych grzybów i ich wygląd, ale zupełnie nie lubię ich jeść:) Ładne zbiory! Pozdrawiam i i miłego weekendu Ci życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Il tuo blog è davvero favoloso!
  Se ti va vieni a visitare il mio...
  sarai la benvenuta!
  Loredana

  OdpowiedzUsuń