Miłościwie nam panujący RÓŻ

Oj to prawda, zdominował mnie ale tym razem wynika z zaproponowanego wyzwania - czyli jestem usprawiedliwiona !!!! Wyzwanie to dla mnie możliwość zmierzenia się z własną wyobraźnią i kreatywnością. Na razie podejmuję wyzwania ale mam nadzieję, że niebawem wyjdę poza ich ramy i zacznę sama je tworzyć. Dzisiaj RÓŻOWY tag jako kontynuacja zabawy zaproponowanej przez blog CRAFT ARTWORK.

Domyślacie się, że dla mnie propozycja koloru okazała się być strzałem w dziesiątkę !!! Tag powstał z zamkniętymi oczami, jakby od niechcenia i mimo woli...uwielbiam kiedy coś dzieje się jakby poza mną, kiedy nie zastanawiam się zbyt długo, kiedy pomysł pojawia się w momencie wzięcia do ręki materiału z którego ma coś powstać, kiedy jest inaczej, odkładam wszystko i czekam na odpowiednią chwilę.

Tym razem tag będzie moją zakładką dlatego pojawiły się na nim akcenty, które tak bardzo mnie dotyczą - są nimi elementy francuszczyzny ;-)) Posłużyła mi do tego francuska gazeta z której wydarłam kawałek strony i naklejki, które pochodzą z kolekcji Echo Park Paper - Be Mine.


A na odwrocie jeszcze malutki gadżecik w postaci kamyczka i elementu jakby żywcem wyciętego z journala. Bardzo lubię testować papiery, które zwykle nie pojawiają się w pracach scrapujących dziewczyn. Zauważyłam, że jest pewna grupa papierowych firm pojawiających się cyklicznie w prezentowanych przez nie pracach, reszta pięknych i niejednokrotnie tanich papierów już nie. A ja działam zawsze na odwrót, lubię szukać i mierzyć się z tym co "nie zmierzone" dlatego właśnie w tym tagu pojawił się papier zakupiony w sklepie SCRAPEK, z kolekcji "Dancing girl".
I jak się Wam podoba ?
Pozdrawiam, Ewa

8 komentarzy:

 1. Zobaczyłam słowo Paris i wszystkie moje myśli poleciały do tego miasta ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. N mnie się podoba jak najbardziej.Szczególnie motyw Francji jest mi bliski.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak znajdujesz na to wszystko czas?
  Piękne to i kolory świetne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tu sais que je suis née à Paris!
  Bisous

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczny i lekki - chyba widać w nim tę lekkość powstawania.

  OdpowiedzUsuń
 6. This is so beautiful and lovely.

  OdpowiedzUsuń