Porywa mnie kolor

Kiedyś tego nie odczuwałam, nie odbierałam ich aż tak bardzo mocno...może nie było ich aż tylu dostępnych na rynku, nie widziało się ich w takiej ilości, nie bombardowały z półek przeróżnych sklepów. Im dalej w las tym jest ich coraz więcej aż serce moje rośnie !
Mam swoje ulubione kolory, o tym wspominałam już nie raz, mam też i ulubione kolorystyczne zestawienia i choć w moim domu jest kremowo i ściany nie krzyczą, to moja szafa, moja szuflada z dodatkami a i owszem ;-))

Mój przedświąteczny zakup - babuszkowa tasiemka ! Nie mogłam jej nie kupić, choć zupełnie nie miałam pomysłu na to co z niej powstanie. Oczywiście nie poprzestałam tylko na jednym wzorze, ależ skąd. Przed świętami kupiłam dwa a i po nie mogłam sobie odmówić ;-)

Jak na razie, odważyłam się pociąć tylko tę z babuszkami i powstała tasiemkowa bransoletka dla dziewczynki. Radosna, delikatna, wywołująca uśmiech na twarzy nawet w ponury dzień. Właśnie, to te ponure dni tak wpływają na moje kolorystyczne wybory. Nie mogę znieść braku słońca i zapalania światła o 15.00. Byle do wiosny !

Mam nadzieję, że pojawił się uśmiech na Waszych twarzach, że zrobiło się cieplej na duszy i słonecznie w sercu. I taki właśnie miałam zamiar ! Spokojnej nocy, Ewa

9 komentarzy:

 1. Nosz kolorzasta ona nieziemsko i ten optymizm z niej powala.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przy tej burej pogodzie taka bransoletka to nośnik pozytywnej energii.
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 3. babuszki niesamowite i bardzo pozytywne.
  czyżby zapowiedź wiosny... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna, dokładnie na poprawę humoru :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tasiemki świetne. Ja nie mogę trafić na tasiemki w mojej okolicy. Bransoletka jest przeurocza. Mam techniczne pytanie dotyczące nazwy tych zaciskowych końcówek. szukam takich od dawna. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pewnie, że się pojawił. Uśmiech :-)
  U mnie ściany też kremowe, i szafa spokojna.

  OdpowiedzUsuń
 7. uwielbiam matrioszki,sama posiadam taka tasiemkę,bo nie mogłam się oprzeć jej urokowi,ale niestety takiej pięknej bransoletki nie udało mi się wykonać:)

  OdpowiedzUsuń
 8. niebieski- czerwony energetyczne zestawienie... pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń