Aj lowju piątek

Aktualnie kocham każdy dzień tygodnia ale był czas kiedy piątek wynosiłam pod niebiosa ! Nie sobotę, nie niedzielę ale właśnie piątek był dla mnie zawsze bardzo wyjątkowy choć nie było w nim nic nadzwyczajnego. O co w tym wszystkim chodziło ? Chodziło o upragniony i nieograniczony czas z rodzinką w domu, o perspektywę wolności i uwolnienia od zawodowych obowiązków, chodziło o spokój. Teraz żyję nieco inaczej, tydzień nie ma końca, nie ma w nim ograniczników, nie ma cyferek, które wyznaczają kalendarzowe dni ani zegarka na ręce - kocham ten czas, który wyznaczany jest karmieniem małej Tosi, powrotem mojego syna ze szkoły, posiłkami mojej rodziny i rodzinnymi spotkaniami. Czy tak samo kocham piątek jak kiedyś ? Każdy dzień tygodnia jest teraz dla mnie piątkiem i to jest to za czym zawsze tęskniłam.

Słodki piątek !!!! Niech to będzie mój kolejny pomysł na podkreślenie przewagi niektórych dni nad innymi, niech to będzie kolejny impuls do zabawy. A to zdjęcie niech będzie przedsmakiem jutrzejszego dnia, mojego osobistego święta - już robię listę zakupów, od tygodnia planuję menu - mam nadzieję, że nic nie zniszczy jego czaru.
Jeżeli macie ochotę na takie trufelki to zapraszam do asieji, są na prawdę mniam mniam !!!
Pozdrawiam słonecznie uziemiona przez deszcz w domu, Ewa

10 komentarzy:

 1. Pięknie napisane a trufelki mniam, wyglądają cudnie. Miłego piatku i całego tygodnia zyczę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ słodkości,rozpływam sie patrząc na nie,u mnie nie postałyby do dnia następnego,chyba musiałabym robić następną porcję:)
  A z okazji Twojego osobistego święta,to życzę najlepszego;)
  Pozdrawiam piatkowo;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Pieknie to ujelas Ewuniu!
  Piekniej nie mozna:-)))

  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 4. Słodkosci wygladają mega smakowicie a ja piątek kocham ciągle i nieustająco!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Przesyłam radosne słoneczko!!!!
  I udanego dnia jutro!
  Ja też lubię piątek ale już czwartek wieczór jest wyjątkowy bo zapowiada zbliżający się piątek:)

  OdpowiedzUsuń
 6. tęsknię za tym czasem spędzonym w domu z Emilią, gdy każdy dzień tygodnia był taki sam, gdy daty w kalendarzu nie miały znaczenia, gdy dzień był po prostu dniem z córką. pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Często przyłapuję się na tym, że nie wiem jaki mamy dzień tygodnia. To przywilej pracy w domu.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 8. Mmm... jakie apetyczne kuleczki

  OdpowiedzUsuń
 9. jakie urocze serduszko:p świetnie opisałaś ten piątek,ja tak przywykłam do tych piątków co dzień,że przestałam zauważać ich urok.czas się zatrzymać:]

  OdpowiedzUsuń