Zimowy czas

Takie obrazki ostatnio oglądałyśmy każdego dnia ! Ogromne ilości śniegu, nieprzejezdne dla wózka chodniki...! Słońce, góry, domy z bali...Poronin, Zakopane...okolice
Spacery szlakami z dzieciństwa, odkrywanie na nowo zakurzonych i przysypanych śniegiem ścieżek...tym razem w towarzystwie trzech wspaniałych dziewczyn ! Bo reszta zdobywała narciarskie trasy i szlifowała swoje umiejętności !
To były wspaniałe spacery ! Pierwsze zetknięcie Tosi ze śniegiem ! Więcej czasu na to żeby go dotknąć i nawet posmakować ! Więcej czasu na to żeby się nie spieszyć ... Nareszcie ! A kiedy dziewczyny wybudzały się z południowego snu, szukałyśmy dla nich odpowiedniego miejsca na gorącą zupkę. Jednym z takich miejsc była karczma "Po zbóju".


Bardzo klimatyczne miejsce ! Pełne starych przedmiotów z duszą ! Każdy kąt przyciągał naszą uwagę, oczy śmiały się a ręce się rwały do robienia zdjęć!


Centrum Zakopanego, swobodne wejście dla mam z wózkami, dużo stolików, ław i krzeseł a nawet miejsce dla starszych dzieciaczków się znalazło gdzie można sobie porysować a nawet i baję zobaczyć.
Pozdrawiam po wyjazdowo, Ewa

2 komentarze:

  1. jej, ale świetne miejsce! :D bardzo klimatyczne. uwielbiam góry, górskie wędrówki i górskie karczmy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kapitalne miejsce na wypoczynek. I mnie chętnie przydał by się taki wypad.
    Pozdrawiam ciepło

    OdpowiedzUsuń