Sklep KIK w służbie kobietom craftującym

Nie mam zbyt wiele czasu na to aby wałęsać się od sklepu do sklepu w poszukiwaniu ciekawostek. Mój dzień, każdy dzień jest bardzo precyzyjnie zaplanowany i bardzo rzadko zdarza mi się beztroskie całodzienne kupowanie...nie narzekam jednak bo nauczyłam się wykorzystywać międzyczas czyli chwile, które są wolne między tymi innymi zajętymi hihihii...jest tego pewien plus (+) jeżeli takowe znajduję, wiem dokładnie gdzie mam wejść !
Mam po drodze kilka sklepów, które monitoruję bo....bo znajduję tam często interesujące mnie rzeczy w niskich cenach. Tym sklepem między innymi jest KIK. Ma genialne promocje - para rajstop bawełnianych dla mojej córeczki za jedyne 4zł w kolorach powalających swoją różnorodnością !!!  Ale nie o rajstopach chcę pisać ale o prezentowanych taśmach !
Uwielbiamy stosować je do scrapów, przyklejamy nimi zdjęcia i ważne wiadomości problem jednak zawsze jest ten sam - CENA ! W KIK`u znalazłam ten przyjemny zestaw czterech taśm za 2,49 !!!! Niesamowita cena ! Taśmy są błyszczące, nie są papierowe jak te prezentowane niegdyś przeze mnie i zakupione w Empiku. Zaleta lepiej trzymają ! Tamte po czasie poodpadały ze ściany wraz ze zdjęciami. Są dwa zestawy różniące się wzorami taśm ale oby dwa są równie kolorowe i energetyczne ! Polecam i pozdrawiam, Ewa

1 komentarz: