Ikea ubrana...taborecik dla dzieci

Kiedy go kupiłam wydał mi się taki zimny....Tosia uwielbia na nim przesiadywać przy swoim stoliku z zabawkami dlatego też postanowiłam go nieco ocieplić.
Nie nie moi drodzy, to nie jest ser !!! Ten potężny krążek to gąbka ! Idealnie docięta choć mało doskonale, do wielkości siedziska...Kiedy wpadłam na pomysł ubrania siedziska, zaraz pomyślałam o materiale, którego uwielbiam.

Nie mam go zbyt wiele bo niestety kiedy był jeszcze w sprzedaży w Ikea, z racji na cenę, kupiłam go w niewielkiej ilości....lubię go dlatego ostatnimi czasy często sięgam po jego resztki i dzięki temu stworzyłam sobie rzeczy stanowiące komplet.... przy okazji moich pomysłów, bardzo polubiłam szycie i nie boję się, choć nie robię tego idealnie, podejmować wyzwania, które sobie sama wymyślam.Pokrycie spełnia swoją rolę, ozdabia, ociepla ale ma jeden mankament - taborecik zrobił się nieco za wysoki dla małej Tosi i spryciula ściąga go żeby móc z niego skorzystać hihihihi

Cóż, pożyjemy, dorośniemy i docenimy wygodę krzesełka ! Jestem tego pewna !
Pozdrawiam, Ewa10 komentarzy:

 1. Super pomysł. A nasza Emilka też zrzuca poduchy na podłogę i woli usiąść na twardym kuchennym krześle.
  Uściski

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamuty, rządzą w każdym pokoju dziecinnym, Ty nadałaś mu cudownego charakteru! Teraz jest śliczny :) Kup Tosi wyższy stolik ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. spryciula rzeczywiście, ale jest bardzo praktyczna. skoro bez pokrycia siedzi jej się wygodniej, to czemu niby ma patrzeć na to, że mamie się tak bardziej podoba (mi też -piękny materiał) :))))))

  www.szydelkowe-chwile.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. spryciula rzeczywiście, ale jest bardzo praktyczna. skoro bez pokrycia siedzi jej się wygodniej, to czemu niby ma patrzeć na to, że mamie się tak bardziej podoba (mi też -piękny materiał) :))))))

  www.szydelkowe-chwile.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Hi, hi a jeśli nie wygodę, to na pewno urodę:-) swietny pomysł!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. piekny materiał ;-))))i wykonanie rowniez;-)

  OdpowiedzUsuń