Z szyciem za pan brat !

Cóż, zachciało się niewymiarowego laptopa to trzeba było wziąć sprawę w swoje ręce i pokrowiec uszyć sobie sama ;-)) Zupełnie nie odebrałam tego jako jakąś krzywdę, wręcz przeciwnie - uznałam, że będzie to dla mnie kolejnym wyzwaniem i sama byłam bardzo ciekawa czy temu również sprostam. Zanim doszło do szycia, pojawiło się kilka etapów przygotowawczych czyli zgromadzenie materiałów, dobór tego jedynego z czy zawsze mam problem bo podoba mi się tak wiele odcieni i kolorów i kolejny już najistotniejszy a mianowicie znalezienie CZASU !!!!


Materiał kupiłam na Allegro u MYBEEHOUSE. Były to trzy kawałki utrzymane w tej samej tonacji i kolorystyce, jeden był w różyczki, jeden w kropeczki i jeszcze jeden w krateczkę ;-)) Jak widać serce me podbił  materiał w różyczki i z niego został uszyty wierzch pokrowca, materiał w kropeczki natomiast znalazł swoje miejsce w środku i na jednej stronie ubranka dla komórki.

 
Bo z tą komórką to wyszło zupełnie przypadkowo....przecież ona też może mieć swoje etui...nie porysuje się, a przecież mam jeszcze materiał...no i przy okazji sprawdzę czy na takie maleństwo też będę umiała uszyć bezszwowy pokrowiec....bezszwowy bo wszystkie schowane są w taki sposób że z żadnej strony ich nie widać - ani w środku, ani na zewnątrz ;-)) nie wymyśliłam tego jednak sama, skorzystałam z kursu na YOUTUBE dostępnego tutaj 
Lubię szyć !!!! Kurczę, fanie jest być samowystarczalnym ;-))
Pozdrawiam, Ewa

4 komentarze:

 1. Ewuś, jestem pod wrażeniem, piękne pokrowce.
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne pokrowce, chętnie bym je przygarnęła ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie słodkie detale i szczególiki:) Piękne pokrowce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne materiały i świetne pokrowce!!! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń