DIY na Słodki Piątek czyli magnes na metalową tablicę

Temat już znacie i z pewnością niejedna z Was poczyniła sobie taki drobiazg, ale nie zaszkodzi przypomnieć. Dlatego proponuję dzisiaj szybkie DIY czyli magnes na lodówkę z motywem, który sobie sami wybierzecie.Wystarczy kawałek papieru, szkiełko czy szklany kamyk do akwarium i jeden magnes... wszystko dopasować i przykleić i oto jest, niepowtarzalny, nasz, własnej produkcji magnes na lodówkę czy metalową tablicę.
Na lodówce nie widać było jego urody, natomiast na zakupionej niedawno tablicy prezentuje się pięknie...powiem więcej, podkreśla jej urodę.


Mała rzecz a cieszy, jak to mówią...


Zbieżność wzorów jest zupełnie przypadkowa. Motyw różyczki w haftach, serwetkach czy papierach do scrapbookingu jest bardzo bliski mojemu sercu, natomiast róż jako kwiatów niezbyt lubię . Motyw różyczki , który został tu naklejony zwrócił moją uwagę od razu po otwarciu moich scrapowych pudełek i powstał magnes...dopiero potem, zjawiła się w moim domu ta klimatyczna tablica oczywiście zupełnie bez związku z tym drobiazgiem, który jak się okazuje pasuje do niej idealnie. Dlaczego tak jest ? Myślę, że wynika to z pewnego rozpoznania swoich gustów i wsłuchania się w swoją intuicję i swoje upodobania. Aby uniknąć niepotrzebnych rzeczy, czy nietrafionych zakupów, nie należy poddawać się emocjom ani kupować wszystkiego co nam się podoba czyli w większości przypadkowych rzeczy. Unikniemy wtedy nagromadzenia przedmiotów nie wpisujących się w naszą przestrzeń.
Pozdrawiam prawie weekendowo
Ewa

2 komentarze:

  1. Fantastyczne gadżety. Muszę gdzieś rozejrzeć się za taką tablicą. Bardzo mi się podoba.
    Pozdrawiam ciepło

    OdpowiedzUsuń
  2. niczym kropelka rosy... ślicznie :)
    B.

    OdpowiedzUsuń